20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi Randevu Tahlil Sonuçları Kahramanmaraş

20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Onikişubat 20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Onikişubat 20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 182
20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Onikişubat
20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Ilıca Mah. 57. Sok. Sağlık Kuruluşu Apt. No: 9/A
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : onikişubat Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

20 Nolu Ilıca Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Hüseyin Sadi Balcı
İbrahim Öğüt
Mehmet Yılmaz
Tonguç Öztoprak
Yücel Ateş

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi

Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]