Alanya Anadolu Hastanesi NeredeAlanya Anadolu Hastanesi Nerede

Alanya Anadolu Hastanesi Alanya ilçesinde hizmet veren tam teşekküllü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Alanya Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kadıpaşa, Stad Cd. 28/A, 07400 Alanya/Antalya

Telefon: +902425226262

Hizmet saatleri:  24 Saat hizmet vermektedir.

Alanya Anadolu Hastanesi YOL TARİFİ

Alanya Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Burcu Saklıca – 1 hafta önce
Tüm bölümlerine gözünüz kapalı sağlığınızı emanet edebileceğiniz Alanya’daki tek hastane, genel cerrahi bölümünde tedavi gördüm tüm çalışanlarının ilgisi Güler yüzü ve profesyonellerinden çok çok memnun kaldım. Özellikle covid döneminde hijyen koşulları standart üstüydü.
İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Sn.Burcu Saklıca, Antalya Anadolu Hastaneleriolarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Recep Özyurt – 2 hafta önce
Tatil için geldiğim Alanya’da böbrek hastası olarak üç seans diyaliz bölümünde diyalize girdim. Diğer bölümler hakkında bir bilgim yok fakat diyalize girdiğim üç seans süresince bölüm doktoru, baş hemşiresi ve özellikle hemşireleri beni sanki kendi evimde aile içerisinde tedavi görüyorum gibi hissetmemi sağladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor, yüzlerindeki gülümsemenin devamlı olması dileğiyle başarılar diliyorum.👏
İşletme sahibinin yanıtı4 gün önce
Sn.Recep Özyurt, Antalya Anadolu Hastaneleriolarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Ali Torun – 2 hafta önce
Kardiyoloji doktoru Doç Dr Cemal Köseoğlu doktorumuzun hastaya ve hasta yakınına ilgisi, güleryüzü samimiyeti bizi memnun etti. Hastamizin tıkalı olan damarına stent ve baloncuk takıldı. Başta, doktorumuza, ekibine ve hastane çalışanlarına teşekkürler.
İşletme sahibinin yanıtı 4 gün önce
Sn Ali Torun, Antalya Anadolu Hastaneleriolarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Ada Uygur – 2 ay önce
Soygun var SOYGUN.SGK li hastanin Gecelik yatış yatak ücreti 1000 TL. Yanlış okumadınız bu sadece yatak ücreti, muayne, tahlil, tetkik tabiki ayrı ücrete tabi. Rezaletin önde gideni. Hastane konfor olarak devlet hastanesinden farksız, hatta devlet daha iyi. Sadece cocuk doktoru Vural Kesik orada olduğu için ve bilgisine sonsuz saygı duyduğum için gitmek zorundayım, çocuklarım için. Fakat böyle bir rezalet gerçekten kabul edilir gibi değil. Tekrar ediyorum sadece yatak ücreti Alanya Anadolu Hastanesinde 1000 TL (BİN TÜRK LİRASI)
İşletme sahibinin yanıtı4 gün önce
Sn.Ada Uygur, Yorumunuzun detaylarını sizden dinlemek ve Hasta İletişim Birimi tarafından değerlendirilmesi için iletişim bilgilerinizi 4449112 numaralı çağrı merkezimize ve www.anatoliahospital.com adresimize iletebilirsiniz.
Mehmet Mehmet Alanya – 2 ay önce
Anlayamadigim bir karın ağrısı ile hastanenize başvurmuştum. Uzm Dr Emrah UYANIK hocama çok teşekkür ederim, çok güzel bir şekilde beni dinleyip sadece muayene ile beni değerlendirip böbrek taşı olabileceğini söyledi.Öncelikle şaşırdım ihmal vermedim sonra serum takip agrimi dindirdi çok sağolsun.Sonra tahlillerim bunu desteklediğini söyledi agrimi dindiren bu doktora inandım ve ultrasonla tanıyı kesinlestirelim dedi.Ultrasonda gerçekten taş çıktı.Baska bı yerde böyle bir ilgi alaka ve deneyim görmedim.Bir iğne serum ile göndermeden sebebi araştıran bir hekim.Ayrica ekibine de çok teşekkür ederim.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sn.Mehmet Mehmet Alanya, Antalya Anadolu Hastaneleriolarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Bahar Barcın – 6 ay önce
Dahiliye bölümünde çalışan hasta danışmanı Meltem Çetin Sağlam hanıma ilgi alaka ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sağlık sektöründe çalışmak sabır ve özveri gerektirir başka hastanlerde yaşamış olduğum olumsuz olaylardan dolayı üzüntü verici durumlardan sonra böyle hastane çalışanları olması beni mutlu etti. Malesef her insan bulunduğu konumun kıymetini bilmemekte ve ego kurbanı olmakta. Sizin gibi işini severek yapan ve güler yüzünü eksik etmeyen çalışanları daha sık görmek dileğiyle Meltem hanım. Teşekkürler.
İşletme sahibinin yanıtı5 ay önce
Sn.Bahar Barcın Antalya Anadolu Hastaneleri olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz.Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir