Bornova Sağlık Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bornova Sağlık Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik Mh, Mustafa Kemal Cd. No:122/C, 35100 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 339 77 66

Hizmet Saatleri: pazar, kapalı- cumartesi,08.00-23.30- hafta içi, 08.30-23.30

Bornova Sağlık Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Bornova Sağlık Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Ece-
bir ay önce
Geçici kimlik belgesiyle ilk kez karşılaşmış hastanedir. Havaalanlarinda,resmî kurumlarda bile geçerliliği olan, kullanım süresi 15 gün olan belgeye bir tek bu kıytırık hastanede sahte belge muamelesi yapılıyor. Ayakta duramadığımı söylememe rağmen en az 15 dakika geçici kimlik belgesiyle bakıştı hasta kabuldeki erkek personel. Yaka kartını ceketinin içine sokmamış olsaydı ismini de yazardım.bir de üstüne sesini yükselterek azarlıyor terbiyesiz. Biraz profesyonellik ve iş ahlakı diliyorum size. Bırakın burada şifa aramayı, yanlışlıkla kapısından içeri girilmesini bile tavsiye etmiyorum. Zira içeride sadece nefes alsanız 300 liranız gidiyor.
Burcu Ozbek- üç ay önce
Daha önce KBB, Dermatoloji ve Radyoloji branşları için gittiğimiz ve genel olarak hizmetten memnun olduğumuz kendi halinde bir hastane. Özellikle hizmet kalitesi, randevu ve ulaşım kolaylığı açısından tercih ediyoruz. Bugün ilk kez Göz Hastalıkları için gittik. Bu vesile ile tanıştığımız Op.Dr. Şükran Özyurt’un her yönüyle mükemmel bir hekim olduğunu gördük. Bir hekim olarak ilgisinden, bilgisinden, nezaketinden, samimiyetinden, açıklayıcı anlatımından ve muayene sonucundan o kadar memnun kaldık ki bu yorumu yazmasam olmazdı. Sizin gibi hekimlere hasretiz. Çok teşekkür ediyoruz.
Özkan YANIK-iki ay önce
Engelli hastalara öncelik vermeyen, doktoru sekreterinden, sekreteri yaptığı işten bi haber olan tavsiye etmeyeceğim kuruluş. Randevuyu alan sekreter Halil bey, doktor ise Dermatoloji Şahnur hanım.
Muttalip KILIÇ- bir ay önce
Ekim 2018 yılında göz için gittim ve en son Ocak 2022 yılında gittim Dermatoloji bölümüne herhangi bir sorun yaşamadım…
Avni Ergin- iki ay önce
Psikiyatri bölümü Dr Fatma hanım hastalarna davranışları hiç hoş değil karşısındaki insanın hasta su olduğunu unutuyor herhalde sonusta para verilip orada muayene oluyorsunuz bir daha asla gitmem kimseyide göndermem

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir