Çankırı Nöbetçi Eczaneler 28 Haziran 2022

Çankırı nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde 28 Haziran 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..


Çankırı Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Atkaracalar Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Bayramören Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 çerkeş Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Eldivan Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Ilgaz Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Kizilirmak Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Korgun Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Kurşunlu Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Merkez Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Orta Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 şabanözü Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 Yaprakli Nöbetçi Eczane 28 Haziran 2022 listesi içinde yer alan Eczane verileri Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Çankırı ilinin 28 Haziran 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıda ki Linkte sizin için Listelenmiştir.

Çankırı Nöbetçi Eczaneler için Tıklayın –> Çankırı nöbetçi eczaneler

size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Çankırı Nöbetçi Eczaneler 28 Haziran 2022 Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

28 Haziran 2022 Nöbetçi Eczaneler
Çankırı ili size en yakın eczane nerede? Çankırı ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Çankırı ilindeki 28 Haziran 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]