Datça Devlet Hastanesi Muğla Datça ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Datça Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Eski Datça Mahallesi Yüksek Okul Caddesi No:8, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 02527123082

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Datça Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Datça Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

tülay ertekin – 2 hafta önce
7 Şubat 2022 akşamı, annemin yüksek tansiyon şikayeti ile gittiğimiz Acil Serviste, hastamızla ilgilenen Prt. Dr. Murat Gündüz’e meslekî ve insanî yaklaşımı için teşekkür borçluyum. O geceki tüm Acil Servis çalışanlarının yüz güldüren desteklerinden söz etmezsem, yorumum eksik kalır. Sonsuz teşekkürler… Tülay Ertekin
MAVİ AY – bir ay önce
5 Aralık 2022 günü oğlum umutun burun tıkanıklığı sebebi ile Datca Devlet Hastanesine başvurdum. Yapılan tetkikler sonucunda Çocuk Dr.Tugce Doğan yatarak tedavi istedi,1.5 gün yataklı servisinde kaldık,ancak tugce hanımın dikkati sayesinde bebegimdeki solunum yetmezliğini farkederek bizi daha kapsamlı olan Denizli Özel Sağlık hastanesi yeni dogan yoğun bakım ina sevk edilmemizi sağladı, oğlum artık iyi çok şükür.Tuce hanima sonsuz tsk ediyoruz ilgi alakasina minnettarız..Ayrıca yataklı servisinde çalışan hemşirelere saygı ve sevgilerimizi sunarız.
Yılmaz Civan Sezen – 7 ay önce
Eşimin güneş yanığı ve çarpması ile ilgili gittiğimiz acil servisteki kadın doktorun uslup ve konuşmaları dalga geçer gibiydi. “Güneş çarpar hiç mi bilmiyorsunuz buraların sıcak olduğunu” vs .. tarzı konuşmalarına cevap mecburen veremedik. O an eşim çok kötüydü ve eminiz ki geri cevap versek tedavi uygulamadan geri yollayacaktı. Mide bulantısına ve halsizliğe karşı serum talebinde bulunduğumuz da “bol bol su iç, zaten serumda ki de tuzlu su” diyip geliştirmesi de çabası . Sadece mide bulantısı iğnesi yapıp gönderdi sağolsun !… Keşke tüm doktorlarımız anlayışlı ve naif olsalar.
Ümit SERCAN – 5 ay önce
Buradaki acildeki hanfedi diyecek doktor diyemiyorum bunlara hiç birşey bildikleri yok soruya soruyla karşılık veriyorlar şikayetlerin neler dedi halsizlik terleme ve titreme halsiz olduğunu nereden biliyorsun die bir soruyla karşılaştım .hava sıcak terleme iyidir diyor dalga geçer gibi en son receteme bakıyorum sadece parol yazmış .Mustafa Kemal ataturkun beni türk hekimlerine emanet edin deki hekimler bu hekimler değil .he birde mesefix die bir ilaç yazmıştı boğaz ağrısı asıl ve n benim boğaz ağrım yoktuki .
DR.SERHAT DURUHAN – 2 yıl önce
9 mart 2019 Yer Datça Devlet Hastanesi Gözlem odasında sedyede yatarken çektiğim fotoğraflar anca bu kadar olur. Hastane binası 5 yıldızlı. 40 yıllık bir doktor olarak söylüyorum bunu. Eskiden çalıştığımız sağlık ocaklarının veya ilçe hastanelerinin yanında saray yavrusu gibi geldi gözüme.(Hasta psikolojisi?) 112 acil ambulans aradıktan 5-6 dakikada sonra geldi.👏👏👏 Hemen ambulansa aldılar. Tansiyonuma bakıp serumumu taktılar. Yani görevlerini teknik olarak tam uyguladılar. Eksik olan neydi biliyor musunuz? Türkiyenin ortak sorunu? Anlatacağım.. Hastaneye geldik. Doktor hanım geldi. Sikayetimi dinledi. Hemsire geldi, kanımı alıp tahlile yolladı. Serumun içine ilaclarımı koydular. Evet. Hepsi teknik olarak güzeldi. Ama ben bu kadar güzel hizmetle yine de mutlu olamadım. YAHU! 40 YILDIR BEN BU MEMLEKETTE DEVLET KURUMLARINDA ÇALIŞAN VE HASTAYA GÜLERYÜZLE “HOŞGELDİNIZ, GEÇMİŞ OLSUN” DIYEN BİR SAĞLIK PERSONELİNE RASTLAMADIM, ONA YANARIM. Teknik olarak eksik yok. Tamam. Ama ruh yok ruh. Be kardeşim insan 40 yıllık meslek büyüğüne bir geçmiş olsun diyemez mi? Ne derseniz deyin. 40 yıllık tecrübe konuşuyor. Almanya da bir hastahanede gördüğüm güleryüzün onda birine bile hatta yüzde birine bile razıyım. Allah aşkına zor mu bu kadar bir gülümseme? Devlet memuru olmak halka yukardan bakmayı şart mı kılıyor ? Yoksa Türkiyelilerin kaderi mi bu? Hak ettiği mi? Siz karar verin.. Kapıda bekleyen bayan nöbetçi hariç tüm personele tek yıldız veriyorum.(sıfır veremediğim için?) Bana verilen teknik hizmete 5 yıldız yolluyorum ve rica ediyorum. O sedyede yarın sizde olacaksınız. Bundan kaçış yok. GENÇLER GELECEĞİNİZİ KARARTMAYIN

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir