Edirne nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde Bugün nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Edirne Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Enez Bugün Nöbetçi Eczane, Havsa Bugün Nöbetçi Eczane, Ipsala Bugün Nöbetçi Eczane, Keşan Bugün Nöbetçi Eczane, Lalapaşa Bugün Nöbetçi Eczane, Meriç Bugün Nöbetçi Eczane, Merkez Bugün Nöbetçi Eczane, Süloğlu Bugün Nöbetçi Eczane, Uzunköprü Bugün Nöbetçi Eczane, listesi içinde yer alan Eczane verileri Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

ilinin Bugün nöbetçi eczane listesine aşağıda sizin için Listelenmiştir.

Edirne nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Edirne Nöbetçi Eczaneler Bugün Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Bugün Nöbetçi Eczaneler
Edirne ili size en yakın eczane nerede? Edirne ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Edirne ilindeki Bugün nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

5 thoughts on “Edirne Nöbetçi Eczaneler Bugün”

Bir Cevap Yazın