Erdemli Devlet Hastanesi Mersin’in Erdemli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Erdemli Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Akdeniz Mah., Yavuz Sultan Selim Cad 70/A, 33740 Erdemli/Mersin

Telefon: +90 324 241 48 00

Hizmet Saatleri:
Cumartesi,Kapalı
Pazar,Kapalı
Hafta içi , 09.00-16.00

Erdemli Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Erdemli Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
P P-
iki ay önce
Nörolog Gülizar Taş Madenci madur etti. Etik kaygılarımla kendisinin olduğu hiç bir yerde hiç bir hizmet almayacağım.
Suat Bacaksız- iki ay önce
İlgisiz doktor, ilgisiz personel , sürekli bozuk ultrason devletin bu hastaneye el atması lazım gerçekten .
Muhammed Mert Koçak- üç ay önce
:)) Rezillik kepazelik. Koyun gibi sıramızı bekliyoruz 50 kişi doktor hâlâ gelmedi.Randevu sistemini falan takan yok. Herkes polikliniğin önünde tek sıra olmuş kafalarına göre sıra oluşturmuşlar. Sanırsın Hindistan’da falan yasıyoruz. Madem randevusuz iş yapıyorsunuz doktor gelmeyecekse ben doktorumu değiştirmek istiyorum diyorum takan yok 😂 3. Dünya ülkesi olduğumuzun en somut kanıtlarından. Umarım bir daha yolum düşmez
Nevzat Taş- üç ay önce
PTZ hastasıyım, her 10-15 günde bir kan tahlili yaptırıyorum ve E- Nabızdan İNR sonucuna bakarak ilacımı içiyorum, ama bu sefer 3 Kasım günü saat 11:00 verdiğim kan tahlili sonucu hala daha sisteme düşmedi, nedeni nedir öğrenmek istiyorum.
Ahmet Yilmaz- beş ay önce
Hastane personelinin çoğu gereksiz bir hava içerisinde insanlıktan yoksun kalmışlar. Acile gidiyoruz saatlerce bekliyoruz orada oraya sürükleniyor. Yönetim çok pasif. Acilde 1 tane bile tekerlekli sandalye yok. Eğer çok ağır bı şekilde acile gidecekseniz burası kesinlikle erdemli acil olmasın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir