GİRESUN ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. A. İLHAN ÖZDEMİR EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ Giresunun  merkez  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Merkez, Teyyaredüzü Mah, Atatürk Blv. No:323, 28200 Giresun Merkez/Giresun

Telefon:182

Hizmet Saatleri:7/24

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. A. İLHAN ÖZDEMİR EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ YOL TARİFİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ PROF. DR. A. İLHAN ÖZDEMİR EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ

Yorumları- Şikayetleri:

İsmail Temiz – bir ay önce
Tüm doktorları hemşireleri çok iyi tüm personeline teşkkür ettim.annem Emine temiz in Doktor u , Fahri varol hocam a ćok teşekkür ediyorum.randevu alamadığımız zaman bile geri çevir miyor.hastane yönetimi nede teşkkür ettik.
Ayten Yrdsvr – bir ay önce
düşük riski ile gittiğiniz .GİRESUN İLHAN ÖZDEMİR devlet hastanesine yatarsınız, ekim ayında kalorifer yanmıyordur, kendiniz için zar zor bir battaniye bulursunuz, refakatçiniz gece boyu yanınızda ceket ile iki büklüm ısınmaya çalışır çünkü refakatçi koltuğu kırıktır, açılmıyordur, yanınızda yatan hastanın yatağı kanamadan dolayı berbat olmuştur, çarşafları değiştirilmez, hemşireyi sabaha kadar arar da bulamazsınız.
Dml H – 5 ay önce
Bir covid test sonucunu 2 gün sonra çıkaramazsınız. Hastane olarak ne kadar yetersiz olduğunuzu gösteriyor bu. Koskoca üniversite hastanesinde bunun için tek cihaz olamaz. Cihaz yetersizliğinin varsa talepte bulunun! İnsanları saatlerce mağdur edemezsiniz. Her testte savunma olarak da cihaz bozuk diyemezsiniz. Sizi ilgili her yere şikayet edicem berbat bir üniversite araştırma hastanesi
Hilal Kaya – 6 ay önce
02.09.2021 saat 21.30 civari orada calisan bir bayan. Acil servis Saat 23.00e kadar acik oldugu halde bizi iceri almadi üstelik uslubu asiri bozuk bir sekilde konustu kapiyi yüzümüze carpti. Yetkililere duyurulsun devlet hastanesi kadar seviyesiz bir yer yok. Kent hastanesi cok güzel ilgilendi bizimle !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir