İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Gürsel Mehmet Özçivici Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Gürsel Mehmet Özçivici Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Batı, Trakya Sok. No:15, 34890 Pendik/İstanbul

Saatler: 08:30 – 16:30

Telefon: (0216) 379 76 25

Gürsel Mehmet Özçivici Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Gürsel Mehmet Özçivici Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Dilek Sonmez – 2 ay önce
Merhaba..
Sağlıkocağı’nda aldığım hizmet gördüğüm titizlik ve temizlik adına Tüm oradaki emekçilerimizden ve sağlık ekibinden tüm kalbimle teşekkürlerimi en başta Aile hekimimiz Nurten hanım’a iletiyorum.. disiplin ve ilgi alakayı çok iyi tanımlayan profösyonel bir sağlık kuruluşu.. biz sizden hizmetinizi çok iyi bir şekilde alıyoruz..umarım aynı karşılıkta sizlerde öyle düşünürsünüz..iyi çalışmalar dilerim..

Murat Bayraktar – 2 yıl önce
Orta mahallede, Orta mahalle muhtarlığının hemen yanında bulunan bir Asm

Gerçek Bilgi – bir yıl önce
Aile Hekimliği binasında randevu alan ve insanlari güleryüzlu karşılayan ve insan halinden anlayan ANLAYIŞLI personel dışında,Doktorlarin davranış tarzı konuşması insanlari aşağılayıcı tarzda. Hasbelkader dr olan kendini akıllı zannediyor oda trajikomik durum. Dr lara acilen müfettiş gönderilip yerinde denetim uygulama ve yeterlilik kontrolü yapilmasi gerekmekte. Sokakta vasat olan kişiler orada korona aşısını bulan mucitler gibi hareket ediyor.Doktor odasina giriyoruz bize oturmayın diyor kendisi oturuyor. Ben ayakta isem sende ayakta olacaksın. Sen oturursan koltuğa digerinide 1 metre ileri koyup aradaki mesafeyi öyle sağlayacaksın!!! Ben koltuğun yaninda ayakta duruyorum otursamda ayni mesafe oturmasamda,neyi kanitlamaya çalışıyorsunuz!!!???? madem fiziki mesafe var o koltuğa kim oturuyorda yakin mesafe ile masa yanında. Benden sonra yaşlı bir teyze girdi vede kilolu o zaten ayakta duramaz zor yürüyor ve onada aynısını diyecek. NEDEN DR LAR HAKKİNDA VATANDAŞLARA MEMNUN MUSUNUZ DEĞİLMİSİNİZ DİYE PERFORMANS DEGERLENDİRİLMESİ YAPILMIYOR DA HER HALÜKARDA DR LARİ KANUNLA KORUMA REFLEKSİ YAPIYORSUNUZ.GİRİSTEKİ ARKADAŞTAN KONUŞMA ÜSLUBU VE DERSİ ALSİNLAR ODA YETERLİ.

Filiz Karaman – bir yıl önce
Güler yüzlü çalışanlarıyla mis gibi bir sağlık ocağı her taraf pırıl pırıl sistem çok güzel oturmuş gayet kapıda ki görevli kibar ve anlaşılır bir dilde yardımcı oluyor ebe hanımlar gayet ilgili davranıyor

 

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir