Hatay nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde Bugün nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Hatay Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Altinözü Bugün Nöbetçi Eczane, Antakya Bugün Nöbetçi Eczane, Arsuz Bugün Nöbetçi Eczane, Belen Bugün Nöbetçi Eczane, Defne Bugün Nöbetçi Eczane, Dörtyol Bugün Nöbetçi Eczane, Erzin Bugün Nöbetçi Eczane, Hassa Bugün Nöbetçi Eczane, Iskenderun Bugün Nöbetçi Eczane, Kirikhan Bugün Nöbetçi Eczane, Kumlu Bugün Nöbetçi Eczane, Payas Bugün Nöbetçi Eczane, Reyhanli Bugün Nöbetçi Eczane, Samandağ Bugün Nöbetçi Eczane, Yayladaği Bugün Nöbetçi Eczane, listesi içinde yer alan Eczane verileri Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

ilinin Bugün nöbetçi eczane listesine aşağıda sizin için Listelenmiştir.

Hatay nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Hatay Nöbetçi Eczaneler Bugün Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Bugün Nöbetçi Eczaneler
Hatay ili size en yakın eczane nerede? Hatay ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Hatay ilindeki Bugün nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

3 thoughts on “Hatay Nöbetçi Eczaneler Bugün”

Bir Cevap Yazın