Iğdır nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde 22 Kasım 2023 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..


Iğdır Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Igdir listesi içinde yer alan Eczane verileri Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Iğdır ilinin 22 Kasım 2023 nöbetçi eczane listesine aşağıda ki Linkte sizin için Listelenmiştir.

Iğdır Nöbetçi Eczaneler için Tıklayın –> Iğdır nöbetçi eczaneler

size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Iğdır Nöbetçi Eczaneler 22 Kasım 2023 Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

22 Kasım 2023 Nöbetçi Eczaneler
Iğdır ili size en yakın eczane nerede? Iğdır ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Iğdır ilindeki 22 Kasım 2023 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

Bir Cevap Yazın