İzmir nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde Bugün nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

İzmir Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Aliağa Bugün Nöbetçi Eczane, Balçova Bugün Nöbetçi Eczane, Bayindir Bugün Nöbetçi Eczane, Bayrakli Bugün Nöbetçi Eczane, Bergama Bugün Nöbetçi Eczane, Beydağ Bugün Nöbetçi Eczane, Bornova Bugün Nöbetçi Eczane, Buca Bugün Nöbetçi Eczane, çeşme Bugün Nöbetçi Eczane, çiğli Bugün Nöbetçi Eczane, Dikili Bugün Nöbetçi Eczane, Foça Bugün Nöbetçi Eczane, Gaziemir Bugün Nöbetçi Eczane, Güzelbahçe Bugün Nöbetçi Eczane, Karabağlar Bugün Nöbetçi Eczane, Karaburun Bugün Nöbetçi Eczane, Karşiyaka Bugün Nöbetçi Eczane, Kemalpaşa Bugün Nöbetçi Eczane, Kinik Bugün Nöbetçi Eczane, Kiraz Bugün Nöbetçi Eczane, Konak Bugün Nöbetçi Eczane, Menderes Bugün Nöbetçi Eczane, Menemen Bugün Nöbetçi Eczane, Narlidere Bugün Nöbetçi Eczane, ödemiş Bugün Nöbetçi Eczane, Seferihisar Bugün Nöbetçi Eczane, Selçuk Bugün Nöbetçi Eczane, Tire Bugün Nöbetçi Eczane, Torbali Bugün Nöbetçi Eczane, Urla Bugün Nöbetçi Eczane, listesi içinde yer alan Eczane verileri İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

ilinin Bugün nöbetçi eczane listesine aşağıda sizin için Listelenmiştir.

İzmir nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. İzmir Nöbetçi Eczaneler Bugün Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Bugün Nöbetçi Eczaneler
İzmir ili size en yakın eczane nerede? İzmir ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. İzmir ilindeki Bugün nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

4 thoughts on “İzmir Nöbetçi Eczaneler Bugün”

Bir Cevap Yazın