İzmir Özel Can Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İzmir Özel Can Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Ataşehir, 8019/16. Sk. No:18, 35630 Çiğli/İzmir

Telefon: +90 232 715 40 00

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

İzmir Özel Can Hastanesi YOL TARİFİ

İzmir Özel Can Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Aydın Kara-
bir ay önce
Özel ilgi alaka ve özellikle doktorum Serkan karamazak beye kibarlığı ve benimle çok ilgilendi ve en önemlisi doğru teşhis koydu ayrıca tomografi ve ultrason daki doktor ve çalışan tüm birimlere ayrıca teşekkür ederim
Gokhan Soyulmaz- dört ay önce
Doktorlarla ilgili bir sorun yaşamadım. Ancak hastanenin genel olarak işleyiş, bilgi iletimi, hastayı yönlendirme gibi sistemsel sorunları var. Örneğin kapıdan giriyorsunuz, numara alıyorsunuz, sıranızı bekliyorsunuz, sıranız gelince sizin bölümün numarasının buradan alınmayacağını öğrenip tekrar doğru yerden numara alıp bir daha bekliyorsunuz. Üstelik ben görevliye sormuştum doğru yer mi diye. Başka örnek, bir görüntüleme cihazı bozuk oluyor, başka bir yerle anlaşma yapmıyorlar ve size başka bir hastaneye gidin diyorlar. Siz hem 10 gün bekliyorsunuz ( ki bunu da bilmiyor hasta hakları, hemen gidebilirsiniz diyorlar) hem de tekrar muayene ücreti ödüyorsunuz. Yani o değerli doktorları bu bozuk sistemde heba ediyorlar.
Aslı Yüce- dört ay önce
İzmir’de en iyi özel hastane. Gastroenteroloji Önder Çolakoğlu ve Nöroloji doktoru sayın İsmet Alan hocalarımıza ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Üst düzey önlemleri ve hijyen koşulları ile Covid döneminde de gönül rahatlığıyla tercih ediyoruz. SGK anlaşmalı ve kaliteli hizmet…
pelin penbe Arslan- üç hafta önce
17 Aralık 2021 tarihinde can hastenesinde doğumumu yaptım. Doktorum irfan Özer hocam gebelik sürecim boyunca herzaman ilgili ve alakalıydı. Aklımda hiç bir zaman bir soru işareti bile kalmadı ve herzaman güven verdi. Bundan dolayı Hocamızın sayesinde gebelik sürecini sağlıklı ve sakin bir şekilde sonlandırdım.kendisine minnettarız. Çevremdeki herkese kendisini öneriyorum. Kesinlikle mükemmel bir hekim zaten gidip muayene olanlar anlayacaktır. Hocama çok cok teşekkür ediyorum. İnşallah hastene kendisinin kıymetini bilir.
Yağmur Ercenk- bir ay önce
Docent Doktor Mehmet Sukru Budak Kisacasi Can Hastanesinin en mukemmel kadin dogum doktoru. Yollarimiz olumsuz bir gebelik hikayesinin sonunda kesismisti. Simdi ise tum olumsuzluklari unutturan, bize olabileceginden daha fazla sabir ilgi gosteren canimiz doktorumuz. Sizinle yollarimiz kesismeseydi ne yapardik? Hic bir detayi , ihtimali atlamadan takip ettigi gebeligim suresince bize her zaman guven vermistir. En kaygi dolu oldugumuz bu stresli bi o kadar da guzel hikayemizde bize en buyuk guveni veren Sabri gosteren doktorumuza sonsuz tesekkurler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir