Kayseri Melikgazi Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi

Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Melikgazi Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Melikgazi Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03523553353
Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi ili: Kayseri
Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Melikgazi
Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Altınoluk Mah. Veysel Cad. Fatih Sultan Mehmet Bulv. No: 18
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : melikgazi Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kayseri Aile Sağlık Merkezleri,

Hacı Kadir Tanver Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Ahmet Akbulut
Ayşe Özbek
Celal Naci Gökçınar
Deniz Torbalı Dilden
Fatma Kahraman

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi

Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]