Kocaeli Gölcük Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Gölcük Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Gölcük Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 02624262690
Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi ili: Kocaeli
Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Gölcük
Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Merkez Mah. Nusret Fişek Cad. 75 Yıl Sitesi C Blok No: 10/A
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : gölcük Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kocaeli Aile Sağlık Merkezleri,

Yüzbaşılar Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Emre Kaya
Hakan Kamışoğlu
Osman Kurdoğlu
Serpil Öztürk

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi

Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Değirmenaltı Aile Sağlığı Merkezi […]