Manisa nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde 11 Nisan 2023 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..


Manisa Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, Manisa listesi içinde yer alan Eczane verileri Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Manisa ilinin 11 Nisan 2023 nöbetçi eczane listesine aşağıda ki Linkte sizin için Listelenmiştir.

Manisa Nöbetçi Eczaneler için Tıklayın –> Manisa nöbetçi eczaneler

size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Manisa Nöbetçi Eczaneler 11 Nisan 2023 Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

11 Nisan 2023 Nöbetçi Eczaneler
Manisa ili size en yakın eczane nerede? Manisa ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Manisa ilindeki 11 Nisan 2023 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

Bir Cevap Yazın