Muğla Devlet Hastanesi – Ek Binasi Muğla Menteşe ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Muğla Devlet Hastanesi – Ek Binası Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Orhaniye Mh, Haluk Özsoy Cd. Pk:48000, 48000 Muğla Merkez/Muğla

Telefon:+902522147510

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Muğla Devlet Hastanesi – Ek Binası YOL TARİFİ 

Muğla Devlet Hastanesi – Ek Binası

Yorumları – Şikayetleri

Gamze Durak – 3 ay önce
12.11.2022 16.55 saatlerinde seyahat için acil kısmından pcr testi vermeye gittim.Acil çocuk doktoru nun ismini bilmiyorum fakat kendısı çok saygısız bir biçimde ortalıkta dolaşmayın sizden bana covid gelebilir dedi.Kendısının maskesi çene altındaydı.Üniversite mezunu olup doktor olabilmişsiniz ama insan olmamışsınız.
hüseyin tekel – 2 yıl önce
Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi eğt.ve araştırma Hastanesi’nin ek binası adı altında eski devlet hastanesinin içinde hizmet vermektedir. Şehrin merkezinde diş hastanesinin yanındadır
Tamer Alpgiray – 2 yıl önce
Ben alerjik bünyeye sahip olan biri olarak, nükler tıp bölümünün burda olmasına en çok sevinenlerden biriyim. bu güne kadar sorun yaşamadım ama keşke daha da gelişmiş modern yapıya sahip ve büyük olabilse.
Tevfik Dalkılıç – 2 yıl önce
Devlet hastahanesi ek binası bir çok bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler geçmişte hizmet met etmesi güç birimlerdi. Şimdi ise yeni hastahane yapımı ile atıl kalmıştır.
yeşil belenye – 2 yıl önce
Eskiden daha guzeldi.hastane olarak hizmet veriyordu.ilerde acilacakmis fakat tarih belli degil.su anda sadece pansuman ve igne icin gece 12 ye kadar hizmet veriyor.sabah ise bazi polkklinikler acik

Bir Cevap Yazın