Özel Biga Can Hastanesi Çanakkalenin biga   ilçesinde hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur.. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Şirintepe, Şirintepe Mahallesi Şehit Uzman Onbaşı Ulaş, Açıkgöz Cd No:3, 17200 Biga/Çanakkale

Telefon:444 4 417

Hizmet Saatleri: Haftaiçi08.30-17.00

Özel Biga Can Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Biga Can Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

nurefşan pal.cağ. – 7 ay önce
Devlet hastanesi kalabalığına çocuklarımı sokmamak için götürdüğüm hastane. Naci beyden memnunum. Hastane personelinin (giriş kattaki) hemen hemen hepsi suratsız. İdrar tahlil ve kültürü vereceğiz aynı poşetten çalışamıyorlarmış.muhtemelen başka yere yolluyorlar kültürü.şu an devlet hastanesine gitmediğim için pişmanım. Ekleme: ertesi gün hastaneye yatışımız yapıldı, Naci bey çok ilgili,hastanede gece de bebek hemşiresi var,hemşireler ve bu kattaki personel çok ilgili ve güleryüzlü.odalar temiz İdrar kültürü 1 haftada çıkıyormuş,çok saçma.normalde 3 günde çıkar,bu kadar bekleyeceğiz ,buna bir çözüm bulmaları gerekir.
ceyhun ertürk – bir ay önce
Bölgemize güzel hizmetler veren bir hastane tüm ekibine teşekkür ederim. Onların sayesinde iyileştim.
Enes Aydüz – 3 ay önce
Randevu alacak vaktim olsa niye özel hastaneye geleyim. Saçma sapan kaprisli doktorları var.
Ceyda terzi – 7 ay önce
Rezalet. Cok kepaze calisanlari cok saygisizca ve kendini begenmisler. Doktor oldunuzda bi dogru duzgun konusmayida ogrenselermis keske egitiminlerinde. Millet oraya keyfinden gitmiyor rezalet asla gitmeyin. Hele bugun ki erkek doktor tam saygisiz. Uzaktan gorup cerrahiye gidiceksiniz dedi kos koca OZEL HASTANEDE bi cerrahi doktor yok rezillik diz boyu!!!!!!!
halil – 7 ay önce
Altı kere aradım gün içinde, yarım saatten fazladır telefon çalıyo açan yok. Hastane mi orası, yorumu okuyan biri cevap yazabilimi.
ali duman – 8 ay önce
Hastanede yapılan işlemlerden alınan ücretler çok fazla, çok ama cook acil bir durum olmadıkça gitmem, tasfiye de etmiyorum. En güzeli 18mart eğitim araştırma,
Sebnem Cakan – 10 ay önce
Çocuk Doktoru Naci Topaloğlu hocamı Çanakkale araştırma Hastanesi’nde tanıdım kendisini özel oğlum var kistik fibrozis hastası orada yatisimizi yapmıştı kendisi bizim için çok özel ve bilgi sahibi doktorumuzdur.Cok güvenilir ve bir çok kişiye tavsiyemdir kesinlikle başka doktor aramayınız Allah kendisini başımızdan eksik etmesin🙏
Mustafa Yavuz – bir yıl önce
Çalışanların hastalara üslubunun saygısızca ve kaba olmasını mı söyleyelim? Hastanedeki sistemsiziliği mi dile getireyim ?Her anlamda rezalet bir kurum. Kardiyoloji gibi ciddi bir bölümdeki lakayıtlık akıllara ziyan. İstanbulda yaşayan bir bigalı olarak özel bir hastanenin bu kadar özensizliği içler acısı. Devlet hastanesini mumla aratır. Hasbelkader yolum düştü Allah kimseyi düşürmesin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir