Özel Gönül Tıp Polikliniği Mersin’in Erdemli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Gönül Tıp Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Merkez, Abdurrahman Șevk Cd No:16, 33730 Erdemli/Mersin

Telefon: 0324 515 53 44

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Gönül Tıp Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Gönül Tıp Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Bunyamin Baysal-
üç yıl önce
Kesinlikle gorduklerimin icinde en iyisi. Temizligi hijyeni ile personelinin efendiligi ve guleryuzlulugu ile gercekten 5 yildizli otel gibi. Goz bolumunude ismini hatirlayamadigim genc hekim bayan bakti cocuklarima. Allah sayilarini cogaltsin. Hekimin kendisi de yardimcisi hemsire hanim da Cok kibar mutevazi ve cocuklara karsi sabirlilar. Eskiden doktora gittigimizde birsey sormaya korkardik. Hastaya kıçıni donerek konusurlardi kucuk daglari ben yarattim misali.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir