Sinop Türkeli Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi

Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Türkeli Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Türkeli Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03686815522
Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi ili: Sinop
Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Türkeli
Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Güzelkent Köyü Sağlık Ocağı Cad. No: 15
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : türkeli Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Sinop Aile Sağlık Merkezleri,

Güzelkent Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Aykut Uysal

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi

Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çiftlikönü Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]