Tekirdağ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. ilçesinde Bugün nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Tekirdağ Çevresi ve Bölgeleri içerisinde hizmet veren, çerkezköy Bugün Nöbetçi Eczane, çorlu Bugün Nöbetçi Eczane, Ergene Bugün Nöbetçi Eczane, Hayrabolu Bugün Nöbetçi Eczane, Kapakli Bugün Nöbetçi Eczane, Malkara Bugün Nöbetçi Eczane, Marmaraereğlisi Bugün Nöbetçi Eczane, Muratli Bugün Nöbetçi Eczane, Saray Bugün Nöbetçi Eczane, Süleymanpaşa Bugün Nöbetçi Eczane, şarköy Bugün Nöbetçi Eczane, listesi içinde yer alan Eczane verileri Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

ilinin Bugün nöbetçi eczane listesine aşağıda sizin için Listelenmiştir.

Tekirdağ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi Hastahaneler.gen.tr’de. Tekirdağ Nöbetçi Eczaneler Bugün Bugün ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Bugün Nöbetçi Eczaneler
Tekirdağ ili size en yakın eczane nerede? Tekirdağ ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Tekirdağ ilindeki Bugün nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

By admin

Bir Cevap Yazın