Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Balgat, Balgat Mah. Balgat Ziyabey Caddesi, 1421. Sk. No:9, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: +908505774544

Hizmet saatleri:09:00-18:00 ve pazar günleri kapalıdır.

Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi YOL TARİFİ

Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi 

Yorumları-şikayetleri

Nazlican Cabuk-bir ay önce
22 Kasımda no touch laser operasyonu oldum ve 17 yıllık miyop görme bozukluğumdan (5,5 numara) Sadi Hoca sayesinde kurtuldum. Ağrısız ve çok hızlı bir işlem. İki gün hafif yanma ve batma hissedebilirsiniz ama elde edeceğiniz görüş ve lens-gözlük kullanmak zorunda kalmayacağınız için kesinlikle değer. Sadi Hoca her sorunuza cevap veren ve her konuyu açıklayan bir hekim. Veni Vidi Göz Balgat çalışanlarına ve Sadi Hocama çok teşekkür ediyorum. Benden sonra 2 iş arkadaşım daha no touch laser oldu. Onlar da çok memnun. Sonrasında ablam lasik, eşi ise akıllı lens operasyonu oldu. Sadi Hoca her türlü görme probleminizde tercih edebileceğiniz nadir doktorlardan biri. Herkese tavsiye etmeye devam edeceğim.
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhaba Nazlıcan Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Yagmur Solak-bir ay önce
Veni Vidi Göz Hastanesi Balgat şubesinde Doç Dr Tolga Biçer ameliyatimizi gerçekleştirdi. Gerek uzmanliği gerek kibarliği gerçekten takdir edilecek bir doktor. Girişte karşılaşmadan tutun her alandaki personel aşırı güler yüzlü ve kibar. Çok memnun kaldık. Doktorumuzu ve hastaneyi tavsiye ediyorum. Bütün göz rahatsızlıklarında gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir hastane. Buradan da bütün ekibine teşekkür etmek istiyorum
İşletme sahibinin yanıtıbir ay önce
Merhaba Yağmur Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
ASLAN ASLAN-bir ay önce
Astigmat ve katarakt rahatsizligim sonucu Dr.Ozcan Keskin bey akilli lens operasyonumu gerceklestirdi Operasyonum basarili gecti.Kendisinden cok memnun kaldim.Ayrica bizleri karsilayan ameliyat sureainve bizlerle ilgilenen butun arkadaslara tesekkur ederim.
İşletme sahibinin yanıtı- bir ay önce
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tanju DOĞAN-2 hafta önce
Tolga Biçer hocamız gerek göz ameliyatı teknik becerisi ve gerek hasta iletişiminde çok başarılı bir doktor. Babamın iki gözünün katarakt ameliyatı başarıyla gerçekleşti, şimdi her iki gözü de %100 doğrulukta görüyor. Veni vidinin banko ekibi de güleryüzlü hasta iletişimiyle bizlere çok yardımcı oldular. Hem Tolga hocamıza hem de banko ekinine çok teşekkür ederiz.
işletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhaba Tanju Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
kemal kaya-bir ay önce
Merhabalar. 6.5 numara gözlüklerle hayatım çekilmez bir halde idi. Miyop,hipermetrop ve astigmat sorunumu 2 günde çözdüler ve yeniden görmenin farkına vardım. Kapıdan girdiğim anda evimin rahatlığında ve son derece saygılı personelin samimi ilgisi ve yaptıkları işin ciddiyetini son derece gösterdiler. Gerek gördüğüm tedaviden ,gerekse gösterdikleri ilgiden dolayı gönülden takdir ediyorum. Operatör Dr Serhan Gazyagcı ve Berrin hanım başta olmak üzere, tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum.
İşletme sahibinin yanıtı-bir ay önce
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir