Veni Vidi Göz Merkezi Pendik NeredeVeni Vidi Göz Merkezi Pendik Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Veni Vidi Göz Merkezi Pendik ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Veni Vidi Göz Merkezi Pendik Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Fevzi Çakmak, Özenli Sk. No:1, 34899 Pendik/İstanbul

Saatler: 09:00 – 19:00

Telefon: 444 0 481

Veni Vidi Göz Merkezi Pendik YOL TARİFİ 

Veni Vidi Göz Merkezi Pendik Yorumları 

Tayfun x – bir ay önce
(Beş yıldız doktor ve çalışanların.) Öncelikle Veni vıdı Pendik şubesi çalışanlarına hepsine teşekkür ederim güler yüzlü davrandıkları için 2019 da Dr. Hüseyin tutar beye muayeneye gittim lazer ile gözleri çizdirmek için göz tomografilere girdik test verdik sonuçlar çıktı. Hüseyin bey sende kornea dikleşmesi olabilir kesin birşey söylemem için 3 ay sonra tekrar gel kontrol edelim dedi.3 ay sonra tekrar gittim doktor bey haklı çıkmıştı bana lazer olamayacagini söyledi gözlerinde kornea dikleşmesi ve sol gözde %60 sağ gözde %80 görmem olduğunu söyledi. Araştırmalarım sonucunda ve diğer doktorların söylediklerinden sonra veni vıdı bostancı şubesinde Dr Fırat helvacıoğluna crosling tedavisi olduk 2 ay için bulanık görmem geçti. ki 6 ay sürebiliyormuş şimdi ise 3 sene geçti gözlük numaraların değişmemiş ve görme sağ sol göz % 100 çıkmış korneadaki dikleşme durmuş
Dr. Hüseyin beye ,Dr fırat beye ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Tayfun Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MEHMET KESKİN – 2 hafta önce
Bende miyop ve astgmat vardı göz seviyelerim yaklaşık 1.75 2.00 numra idi. Bir arladaş tavsiyesiyle geldiğim ve çok mutlu sonuçlar aldığım hüseyin tutar hocama çok teşekkür ederim. No touch lazer ile gerçekleştirilen ameliyatım hiç sıkıntısız geçti tüm Veni vidi göz çalışanlarına bu süreçte yardımcı ve güleryüzlü oldukları için teşekkür edyorum. Eğer lazer olmak isteyip korkan arkadaşlar varsa mutlaka buraya gelip yerinde bilgi almanızı tavsiye ederim korkulacak da bişey olmadığını göreceksiniz zaten.🤩🤩🤩🤩🤩

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Mehmet Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şeymanur Ergezgin – bir ay önce
3 ay kadar önce no touch lazer yaptırdım ve gayet memnunum. Kolay bir iyileşme sürecim oldu. Artık gözlük veya lens olmadan gayet iyi görüyorum. Doktorum Hüseyin Tutar’a çok teşekkür ediyorum. Doktorum da hastane çalışanları da oldukça ilgiliydi. Tavsiye ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Şeymanur Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şahin Alkın – 3 ay önce
11 Eylül günü Op. Dr. Sibel Gökşen Bekiş tarafından No Touch Lazer operasyonu geçirdim. İlk muayene gittiğim andan itibaren sekreterler de dahil olmak üzere tüm hastane personeli çok samimi ve güleryüzlü davrandı. Çizme işleme sırasında detaylı olarak herşeyi anlatıyorlar. Neler yapıldığını neler olacağını vb şeyleri. Yapılan işlemden de hocamızdan da çok memnun kaldım. Hizmet ve kalite çok iyiydi. Ayrıca Veni Vidi doğum günümde bana SMS’de gönderdi. Çok ince bir düşünce. Her şey icin teşekkürler. Sağlıklı günler.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Nurullah Erol – 2 hafta önce
Gözlük kullanırken iki gözüm toplamda 14 dereceydi veni vidi göz hastanesine geldiğimde doktorum Hüseyin TUTAR hocam iki metreden fazlasını görmüyosun demişti no touch lazer ameliyatı oldum şuan 1. Ay kontrolümü oldum ve %120 gördüğümü söylediler doktorum Hüseyin TUTAR ve tüm veni vidi çalışanlarına teşekkür ediyorum

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Nurullah Bey, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Müjgan Orun – 3 ay önce
Hastaneye ilk geldiğimde birçok tektikten geçirdiler. Daha öncede farklı hastanelerde göz muayenesi yapmıştım ama venividi göz hastanesi onlara göre 1 numara. Hüseyin Tutar hoca lazer ameliyat olmam gerektigini söyledi ameliyaylt öncesi ve sonrası personelin güler yüzü planlı programlı hareket etmesi içimizi çok rahatlattı herşey için çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Miyop ve astigmat vardı lazer tedavisiyle şuan hic bir sorun kalmadı gözümde diyebilirim uzağı da yakını da cok rahat görebiliyorum tüm veni vidi personeline ve Hüseyin tutar doktorumuza teşekkür ederim…

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Müjgan Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gülcan Kaya – 3 hafta önce
Öncelikle Veni vidi Pendik şubesinde çalışanlara ve Hüseyin Tutar Bey’e teşekkür ediyorum. Çocukluğumdan bu yana hep gözlük kullanıyordum. Hüseyin hocaya gittiğimde bana No Touch Lazer ameliyatını önerdi. Gerekli testler yaptırdıktan sonra ameliyatı oldum ve ameliyat çok iyi geçti
Ameliyat öncesinde gözlük ile %60 görebiliyorken şu anda gözlüksüz%80 görebiliyorum. Göz sağlında problemi olanlar sakın geciktirmeyin ihmal etmeyin. Sağlıklı günler dilerim

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Gülcan Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir