10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Dulkadiroğlu 10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Dulkadiroğlu 10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03442314802
10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Dulkadiroğlu
10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Şeyh Adil Mah. 25. Sok. Oluk Apartmanı Altı No: 1
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : dulkadiroğlu Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

10 Nolu Sakarya Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Arslan Çakmak
Emine Çıracı
Emrullah Kirişci
Lutfiye Kirişci
Meltem Fatma Ağan
Nuran Çakmak

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir