12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi Randevu Tahlil Sonuçları Kahramanmaraş

12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Onikişubat 12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Onikişubat 12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03442240426
12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Onikişubat
12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Akçakoyunlu Mah. 5. Sok. No: 1
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : onikişubat Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

12 Nolu Ortaseki Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Ensar Ak
Fatma Kocahan Marangoz
İsmail Kalkan
Kevser Benli
Tülay Ardıbatan

Bir Cevap Yazın

Releated

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi

Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Çınarlı Aile Sağlığı Merkezi […]

Tekirdağ Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi

Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Süleymanpaşa Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez. Sigortasızlar için ücreti Nedir? Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi […]