17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Dulkadiroğlu 17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Dulkadiroğlu 17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03442692222
17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Dulkadiroğlu
17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Agabeyli Mah. Ağabeyli Sok. No: 1 Kat: 1
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : dulkadiroğlu Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

17 Nolu Ebe Döndü Çomak Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Resul Sarı

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir