3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Foça 3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Foça 3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 02328218265
3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi ili: İzmir
3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Foça
3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Mareşal Fevziçakmak Mah. Cumhuriy Et Cad. No: 1 Gerenköy
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : foça Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,İzmir Aile Sağlık Merkezleri,

3 Nolu Gerenköy Mustafa Celeb ve Oğulları Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Köksal Demir

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir