İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan 8 Nolu Asm Pendik ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen 8 Nolu Asm Pendik Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yeni Mahalle, Zişan Sokağı 6 A, 34893 Pendik/İstanbul

Saatler : 08:30 – 17:30

Telefon: (0216) 652 29 84

8 Nolu Asm Pendik YOL TARİFİ 

8 Nolu Asm Pendik YORUMLARI 

Murat Bayraktar – 3 ay önce
Pendik ilçe seçim kurulu ile aynı binada hizmet veriyor

Sevim Sev – 3 yıl önce
Malesef böyle hizmetler yüZünden özellere para vermek zorunda kalıyoruz. Tülin Pak adında o kadar asık yüzlü bir doktor varki bu asm de. Bütün Hastaları tersliyor. Bir güleryüz bu kadar mı zor olur ya?

can din – 9 ay önce
Bune biçim saglik merkezi gunlerdir ariyorum teleofnu açan yok!!!

Yaşar engin – 3 yıl önce
Aile hekimimizden allah razı olsun

İlknur Kayı – 4 yıl önce
Diğer hastanelere rağmen yoğun olmaması halinde bile insanlara yardımcı olamıyorlar, tam 5 kere gittim oğlumun okul tahlilleri için,doktor bir var bir yok çalışan ailelerin buna ayak uydurması mümkün değil, sonuçları almaya gittiğimde ise çok fazla hastası olmamasına rağmen bana sıra numarası almamı söyledi sinirli bi şekilde, işi başından aşkınmış gibi ilgisiz ve soğuklar tahlil sonuçlarını almaktan vazgeçtim aldıkları parayı haketmiyorlar oturarak para kazanmak bu olsa gerek. Güya aile hekimi kendileri, devlet hastanesindeki doktorlar bile daha ilgili alakalı.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir