A Life Hospital  Ankara’nı Etimesgut  ilçesinde hizmet veren tam teşekkürlü bir özel hastanedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimser.  Alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve tüm çalışanlarıyla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. sizlerde A Life Hospital hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve yol tarifinden kuruma kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Elvan, 1935. Sk. No:5, 06790 Etimesgut/Ankara

Telefon:  08508885433

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

A Life Hospital  YOL TARİFİ

A Life Hospital 

Yorumları-şikayetleri

Abdullah Toprak-6 ay önce
bir yıldız bile çok ama yorumum bulunsun yol göstersin diğer insanlara diye verdim. tek derdi para kazanmak olan sağlık kuruluşu.

Adnan Barıs-2 hafta önce
Babam ani rahatsızlığı ve kronik hastalıkları sebebi ile 6 gün yoğun bakımda kaldı, 3-4 gününü entübe olarak geçirdi, Nefroloji Dr Ebru Hanım, ismini bilmediğim emeği geçen doktorlar, Genel Yoğun Bakım Hemşire Esra Hanım başta olmak uzere saolsunlar babam yoğun bakımdan çıktı. Yoğun bakımdan çıktıktan babamda sonda takılı dermanı/yürüyecek hali bile yok servise alıp bir kaç gün kendine gelmesi gerek diye düşünüyorum, acil hizmet olmadığı gerekçesi ile geceliği 750 TL den 2 gece ücreti ve diyalize ekstra para ödedim.(Hastane görevlileri yakın zamana kadar bu ücretleri almadıklarını, dolar arttığı için aldıklarını söyledi). Bu süre içerisinde bir kaç defa akciğer filmi çekildi, sürekli kan tahlilleri vs yapıldı. Durumum az çok var bu ücreti ödedim fakat birçok yurttaşımız bu ücreti ödemekte zorlanır. Babam 6 ay içerisinde 3-4 defa farklı özel hastane de yoğun bakımın akabinde serviste kaldı herhangi bir ücret tarafımızdan talep edilmedi ve alınmadı. Objektif olarak bu yorumu yaptım ayrıca oda temizliği ve yemeklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.
İşletme sahibinin yanıtı- 2 hafta önce
Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli görüşünüzü bizimle paylaştığınız için A Lıfe Hospıtal Ailesi olarak teşekkür ederiz.Yetersiz bulduğunuz hizmetler için birim sorumluları ile iletişime geçilmiştir. sağlıklı günler dileriz.
mesut yildirim-3 hafta önce
Hastanede 7 gün boyunca, 2. Katta kardiyoloji ve böbrek bölümünde kaldık. Aralıksız 7 gün kaldığım için görüşlerimi yazabilirim. Bulunduğumuz kattaki tüm doktor, hemşire ve kat görevlileri işlerini titizlikle yapan, güler yüzlü ve yardımsever kişiler. Her birine buradan ayrı aynı tekrar teşekkür ederim. ( Ailem de çok teşekkür ediyor) Hasta devir teslimi, ilaçların takibi, soru sorduğumuzda güler yüzle cevap gibi son derece güzel bir şekilde orada tedavi olduk. Taburcu olurken de, yatış ve rapor bölümündeki arkadaşlarda çok güzel bir şekilde ilgilendiler ve yardımcı oldular. Allah kimseyi düşürmesin ama gidilirse, memnun kalacağınız bir yer. Bir eleştiri olarak, yemeklerin biraz daha garklı çeşitlerde olmasını rica ederiz.
İşletme sahibinin yanıtı 3 hafta önce
A Life Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün,hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz.
ipek aydın-bir ay önce
Sistemi bu kadar kötü bir hastane görmedim. Sürekli elektrik kesintisi oluyor, sistem kapanıyor, hastalar saatlerce bekletiliyor. Göz doktorunun koltuğu agrizalaniyor, randevulu yaşlı hastalara dahi haber verilmiyor, ayağına kadar cagirilip sonra da koltuk arızalı diyerek eve geri gönderiliyor. Özel hastane paramızla muayene olmamıza ragmen çok mağdur ediyorlar ve bu durumu 3 yıldır yaşıyorum . Daha da gelmem, kimseye de tavsiye etmiyorum.
İşletme sahibinin yanıtı- bir ay önce
Değerli Misafirimiz, [email protected] ’ mail adresine telefon numaranızı iletebilirseniz konu ile alakalı acil tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz
Öykü Özer-4 gün önce
Anneannem için covid testi yaptırdık. Daha önce de pek çok kez başka hastanelerde test verdik. Devlette verdiğimiz testler de özel de verdiğimiz testlerde 24 saat denilmesine rağmen 12 saatte çıkıyordu. Burada da öyle olur düşündük ama maalesef 20.saatteyiz ve test sonucumuz çıkmadı. Size 24 saat demiştik diyebilirsiniz ancak daha önce ne kadar hastanede test verdiysek 12 saatte çıkardılar sonuçları. Şu an Türkiye’de ortalama 10-12 saatte testler çıkıyor. Aman diyim hızlı bir test sonucu istiyorsanız burada yaptırmayın sakın.
İşletme sahibinin yanıtı 4 gün önce
Değerli Misafirimiz, [email protected] ’ mail adresine telefon numaranızı iletebilirseniz acil tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir