Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi Muğla Bodrum ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Türkkuyusu, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:60/1, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: +902523133030

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Özkan Aksoy – bir ay önce
Siz hastane değil….Bankasiniz! Para kesiyorsunuz. Olmayan birseyi olmus gibi göstermek. insanlarının hem duygularına ve piskolocilerine oynamak yaptınız şeylerden biri. Dr.Selim Tansal yalan yanllis teşhis vermek denemek siz doktor degil sarlatansiniz..Ama unutmayın..gün gelir devran döner! Bunu iyi okuyun!
Nurten Ballı – bir hafta önce
Uzunca bekliyoruz fiyatları standart olması gerekirken olduğundan 1 katı fazla ilgi alakaya lafım yok ama diğer acıbadem hastanesi ne göre pahalı hijyenik bir ortam
Akın Topanoğlu – 4 ay önce
15 aylık çocuğunuzu idrar testi için getirdik çocuğa daha test için sonda takmayi bile bilmeyen bir hastane ilgi alaka sıfır birde acıbadem hastanesi bunu yapan rezalet
Talip Tolga Sarı – 5 ay önce
Para için gerekli/gereksiz olası bütün testleri yaptıran, paragöz, ilgisiz bir yer. Resmen çakma Acıbadem.
Çağlar Taşdemir – 6 ay önce
Tüm personelin ilgi alakası takdirlik. Bekleme salonuna bir tane Tv konulabilir. Uzun süre beklemeler için salon da herkes bir biriyle bakışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir