Alfa Tıp Merkezi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Alfa Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik, 6244. Sk. No:1/B, 35040 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 262 28 28

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Alfa Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Alfa Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Asia T-
bir ay önce
9 haziran 2020 de bu tip merkezinde Fatih Uygur tarafından kombine ameliyat oldum ve hayatımın en korkunç gecesini yaşadım. Ameliyat gecesi anestezi bunyeme ağır geldigi için konversiyonel bayılma geçirmisim ve o anda tüm katta sadece genç erkek bir hemşire vardi. Ayıldığım zaman hemşire yardım için bağırıyordu ama kimse yoktu. Hemşire korkudan buz kesilmişti. Anestezi doktorunu aradı ve talimatı üzerine sakinleştirici verdi. Allah beni korudu. Doktoru dava ettim hastaneyi de sürece dahil ettik. Ancak hastanenin cevabı ‘ Doktor Fatih Uygur bizim sadece ameliyat hanemizi kullanıyor, bünyemizde bir doktor degildir, kendisiyle anlamamız yoktur, bu sebeple yaptigi ameliyat sonrası gelisen durumlarda da bizim kusurumuz yoktur’ Yani ameliyat sonrası hastanede kaldığınız zaman bunun ücretini ödüyorsunuz ama orada başınıza bir şey gelirse kimse sorumlu değil.
ertuğrul yıldız- dört hafta önce
Gözümdeki pterjium denilen et yürümesi için Doç.Dr. İbrahim Tuncer’e başvurdum. Sürekli gözlerimde kanlanma yanma batma ve dışarıdan görenlerin gözümdeki eti farketmesinden rahatsız oluyordum. Daha önce ameliyat önerilmişti ancak korktuğum için cesaret edip olamadım. Dr. İbrahim beyin tüm süreci izah etmesi detaylı bilgilendirmesi ve güven veren tarzıyla ameliyata ikna oldum.Kontrollerde de gayet ilgiliydi her defasında sorularıma gayet açıklayıcı şekilde izahat yaptı. Kısa süre içinde de gözüm iyileşti, şikayetlerim geçti. Kendisine beni göz sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.
ahmet ak- üç hafta önce
Kız kardeşimi estetik olması için getirdik fakat çalışanlar kendi arasında konuşurken, merkezde yoğun bakım ünitesi olmadığını ameliyat esnasında gelişebilecek kötü bir durumda yapılabilecek müdahalenin nerdeyse olmadığını duydum. Baştan bilseydik bu kurumda asla ameliyat olmazdık sonradan duyduk ki yasa dışı ameliyatların yapıldığı ameliyathane adete otel odası gibi kiralanıp kullanılan 3.sınıf bir hastaneymiş!!!!!!!!!
Simge Ildız- dört hafta önce
22 Ocak 2021 saat 10.00 randevusu için geldik. Ancak Dr İbrahim TUNCER bizi görmesine rağmen kabul etmedi. Parası ile geldiğim bir özel hastane bunu yapamaz. Ya hiç kimseye randevu vermeyeceksiniz ya ilgileneceksiniz .
Ercan ALOĞLU- iki ay önce
3 ay önce göz muayenemi yaptırdım. Verilen gözlük numarası tamamen yanlış yazılmış. 3 ay boyunca yanlış gözlük kullanmaktan uyku sorunu en hafifi olmak üzere birçok zorluk yaşadım. +0.75 olması gereken numara – 0.50 yazılmış örnek olarak. Aklı olan uzak dursun derim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir