Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Osmangazi, Atlılar Sk. No:45, 06280, 06280 Keçiören/Ankara

Telefon: 03125808395

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi YOL TARİFİ

Ankara Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Özgül Yılmaz Demirtaş-3 hafta önce
İşimden izin alıp taa Keçiören ‘e gittim kayıt bankosunda hastanenin taşındığını öğrendim. Bu ne rahatlıktır neden internetten düzeltilmiyor. Yeni adresi Mustafa Kemal Mah. Silahtar cad. No. 2 Eski Demiryolları Hastanesi
Enes ve Michelle-2 ay önce
Nöroloji Merve hanım çok kibar ve açıklayıcıydı. Merve hanımı tavsiye ederim hastane içinde tuvaletler yeterli ve temizdi. Aynı zamanda MR çekimi için randevular 3 te yapılıyor bunu bilmekte fayda var 🙂
omersahjn-2 ay önce
DR.KUBİLAY SARIKAYA 3.30 da Randevum var ama kayıt yapmak için erken gittim 2 saatten beri doktor ortada yok. Hayır sistemde randevulu hastalarıniz olduğu halde nerede olduğunu anlamış değilim doktorun.
Cihan Sezgin-3 ay önce
Dahiliye ve genel cerrahi tam bir soygundur.Muayene ve ameliyat ücreti ne olursa olsun Amerikan hastanelerine gitmeyin.Genelde iki katına çıkarlar. Kutsal bir tavırla tipik bir dini soygun işi.
Mehmet Bala-2 ay önce
Yer bilgisi yanlış hastanenin yeri Gazi Üniversitesi yanında Beşevlerde. Boşuna o kadar yol gittim. Siz gitmeyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir