Ankasu Göz Hastanesi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Ankasu Göz Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Ankasu Göz Hastanesi Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet veren bir göz merkezidir.

Adres: Atatürk Caddesi, Geziyolu Sk., 06135 Keçiören/Ankara

Telefon: 03123164343

Hizmet saatleri:  09.00-18.30 ve pazar günleri kapalıdır,

 

Ankasu Göz Hastanesi YOL TARİFİ

Ankasu Göz Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Mert Yüksel-2 hafta önce
Çalışanlar çok ilgili. Danışmadan tutun sağlık personeline kadar herkes elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Fiyat olarak bence çok makul. Muayene ücreti (Şubat 2022) 100 TL kadardı. Ayrıca dümdüz muayene de yapılmıyor. Göz tansiyonunuz vs ölçülüyor. Sadece biraz fazla sıra beklendiğini düşünüyorum. Belki bir ayarlama yapılabilir bu konuda.
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🙏
Buse-2 hafta önce
26 Şubat 2022 tarihinde lazer muayenesi için gittim. Gözlerimin lazer için uygun olduğunu ve aynı gün içinde işlemi yaptırabileceğimi söylediler. Neredeyse 1 saat içinde tüm işlemlerim tam anlamıyla bitti. Lasik lazer yaptırdığım için birkaç dakika içinde net görmeye başladım. İşlem sırasında herhangi bir şikayetim de olmadı. Girişten taburculuğa kadar benimle çok güzel ilgilendiler. Kesinlikle tavsiye ederim. Hemşire olduğum için bu sistemin içindeki birisi olarak her şeyin olması gereken şekilde yapıldığını söyleyebilirim. Hatta lazer için doktor arkadaşlarıma danıştığımda bana farklı hastaneleri önerdiler ama diğer hastaneler hakkında pek iyi yorumlar görmedim. Ayrıca fiyat olarakta diğer hastanelere göre daha uygun ve kalite olarakta daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
İşletme sahibinin yanıtı- bir hafta önce
Değerli yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🙏
Büşra Kırkı-bir ay önce
10 yıldır gözlük kullanan biri olarak artik cok sıkılıp ve lazer göz ameliyatina karar vermistim. Aklıma burasi geldi ve hemen randevu aldık. Tüm tetkikler ücretsiz yapılıp göz yapıma ve kornea kalınlığına göre hangi lazere uygun olduğunu Tuğba Hanım anlattı. Sonra ailemle konuşup Lasik lazere karar verip randevu aldık. Benim göz topografisi çok zor cekildi ve benim stres olmama karşın tüm çalışanlar o kadar kibar olup ve güzel ilgileri vardı ki hepsine çokça teşekkür ederim. Op.Dr.Ali Suveren hocam ameliyatı yaptı. Ameliyat sırasında beni bilgilendirerek hic stres olmadım. Tekrardan cok teşekkür ederim. Görme oranıma gelirsek gercekten 24 saatten daha kısa bir sürede full hd görmeye başlamıştım. Hiç ağrı,yanma ve batma gibi bir durum yasamadım.Görme sorunum olarak miyop+astigmatım vardi. Herkese cok teşekkür ederim. ** Ameliyattan 2 hafta sonrasinda göz numaramın sıfırlandığını öğrenmek beni çok mutlu etti.
İşletme sahibinin yanıtı- 2 ay önce
Büşra hanım geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz sağlıklı gözler dileriz 🙏
Seher Alaca-3 hafta önce
Uzun zamandır yaptırmayı düşündüğüm lasik ameliyatını 3 gün önce Ankasu Hastanesinde yaptırdım. Şu anda çok memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ameliyat sonrası 1 2 saat tabiki az da olsa batma ve acı oldu. Ama bunun normal olduğunu ve zamanla geçeceğini söylediler. 3. günün sonunda batma ve acı hissi kalmadı diyebilirim. Gözlüksüz ve lenssiz olarak her şeyi net görebiliyorum. Operasyon öncesi ve sonrasında kafamdaki tüm soru işaretlerini gidermek için çok yardımcı oldular. Çok ilgili ve güleryüzlü çalışanları var. Tüm ekibe çok teşekkür ederim. 😊
İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Seher hanım teşekkür eder sağlıklı gözler dileriz 🙏
BANU ÖZDAŞ-3 hafta önce
Ankasu göz hastahanesi ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Yıllardır yapmayı düşündüğüm ama yaptırmaya çekindiğim No Touch işlemini araştırmalarım sonucunda yaptırdım. Hem doktorum hem de çalışanları çok güzel ilgilendiler. Süreç hakkında bilgilendirmeleri en iyi şekilde yaptılar. Ameliyat sırasında herhangi bir ağrı, acı hissetmedim. Ameliyatım ve ameliyat sonrası süreçte herhangi bir sorun yaşamadım ve gözlükle gördüğümden daha net görüyorum artık..
İşletme sahibinin yanıtı- 3 hafta önce
Banu hanım teşekkür eder sağlıklı gözler dileriz 🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir