Artı İstanbul Cerrahi NeredeArtı İstanbul Cerrahi Nerede

İstanbul Sarıyer ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Artı İstanbul Cerrahi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Artı İstanbul Cerrahi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Darüşşafaka, Büyükdere Cd. No:40, 34457 Sarıyer/İstanbul

Saatler: 08:00 – 18:00

Telefon: (0212) 304 48 02

Artı İstanbul Cerrahi YOL TARİFİ 

Artı İstanbul Cerrahi Yorumları 

Gökçenur Tüzün – 2 ay önce
Hayatta en korktuğum şeylerden biriydi kanser illeti. Teyzemin kanser olduğunu öğrenince dünyamız başımıza yıkıldı. Gitmediğimiz hastane kalmadı ve uzun araştırmalar sonucu artı istanbul cerrahi doktorlarıyla tanıştık. Bu süreçte iyi ki doktorlarımız sizdiniz size ve ekibinize bir kez daha teşekkür ederiz.

Betül KENDİRLİ – 2 ay önce
Yakınıma kalın bağırsak kanseri tanısı konulmuştu. Herkesten olumsuz yorumlar alıyorduk bu süreçte, hastalık ilerlemiş yaşı var tedavi edilmesi zor dediler…
Bu süreçte biliyoruz ki hem hasta hem de çevresi güçlü ve pozitif olmalı.
İsmail Hakkı hocamla görüştüğümüz zaman kendisi bizi hem motive edici hemde olumlu şekilde yönlendirdi. Ameliyat başarılı bir şekilde gerçekleşti, ardından kemoterapiye başladık. Şu an yakınım gayet iyi ve mutlu. Sağlığı yerinde. Hem ilgi ve alakası için hem de işinde ki özverisi için kendisine ve artı cerrahi ekibine çok teşekkür ederim. İyi ki sizinle karşılaşmışız, iyi ki varsınız.

Nejan Hatam – 2 ay önce
Yaklaşık 5 ay önce kasık fıtığı ameliyatı oldum. Doktor korkum yüzünden randevu almaya bile cesaret edemedim. Sancı çekip duruyordum. Sonra artı cerrahi doktorlarıyla tanıştım ve hayatım tamamen değişti. Ameliyat öncesinde çok korkuyordum ama doktorlarım beni ikna etti ve ameliyat oldum. İyiki de olmuşum. Benimle ve ailemle çok ilgilendiler sağolsun. Tüm süreçte yanımızda oldular. Şimdi çok daha rahat bir hayatım var, keşke hiç geciktirmeden tedavisine başlasaydım diyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum…

Merve Şengül – 3 ay önce
Mide kanseri olduğumu öğrendikten sonra tabi ki yıkıldım ama artı cerrahi doktorları benimle tüm detayları en açık hali ile anlattı. Korkmamam gerektiğini ve sabretmemi söyledi. Ben de tüm sabrımızla tedaviye başladım ve kısa bir sürede tedavi sürecini tamamladık. Gerçekten tüm hocalarıma sonsuz sevgiler, çok teşekkür ederiz. İyi ki sizi tanımışım.

Büşra şentürk – 3 ay önce
Branşında gerçekten çok kaliteli bir doktordur kendisi. Ablamın şu anki sağlığını Tayfun hocaya borçluyuz diyebiliriz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir