Ayvacık Devlet Hastanesi Çanakkalenin Ayvacık  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Ümmühan Yeni Hastane Mevkii Sk No:1, 17860 Ayvacık/Çanakkale

Telefon:02867121050

Hizmet Saatleri: 7/24

Ayvacık Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Ayvacık Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Fazlı Memiş – 4 yıl önce
2012 mart ayı, bir gece müşade altında kaldım.
Serdar taşdemir – 5 yıl önce
Yeni bina tam anlamıyla Otel kıvamında hastane
Olga Koşun – 7 ay önce
Mehmet Nural Altıntaş,acil doktoru,05.07.2021 tarihinde oğlum Gökhan’ı muayene etti,nazik ilgili bilgili bir doktor. Uyguladığı tedavi hemen pozitif sonuç verdi,çok teşekkür ederim,doktor Mehmet,iyiki varsınız!!!
İşletme sahibinin yanıtı  7 ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Olga hanım
Sefer Uzun – 7 ay önce
Acil hizmeti aldık nöbetçi doktor sıra kurallarına çok uygun davrandı ve sağlık hizmetinde iyi bir tedavi uygulandı.
Moses Moses – 8 ay önce
Acil hasta kabulde çalışan personel ilgisiz
İşletme sahibinin yanıtı  – 7 ay önce
Değerli yorumlarınız için teşekkürle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir