Erzurumlu İbrahim Hakkı Sağlık Ocağı muayene ücreti

Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı BAHÇELİEVLER Erzurumlu İbrahim Hakkı Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Erzurumlu İbrahim Hakkı Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Erzurumlu İbrahim Hakkı Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Erzurumlu İbrahim Hakkı Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da BAHÇELİEVLER Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Erzurumlu İbrahim Hakkı Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 657 79 91
Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM ili: istanbul
Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM ilçesi: BAHÇELİEVLER
Erzurumlu İbrahim Hakkı ASM Adresi: KOCASİNAN MAH. MAHMUTBEY CAD. ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI PARK İÇİ BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : bahçelievler Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,istanbul Aile Sağlık Merkezleri,

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir