Başakşehir 10 Nolu Sağlık Ocağı muayene ücreti

Başakşehir 10 Nolu ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı BAŞAKŞEHİR Başakşehir 10 Nolu Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Başakşehir 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Başakşehir 10 Nolu ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Başakşehir 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Başakşehir 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da BAŞAKŞEHİR Başakşehir 10 Nolu ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Başakşehir 10 Nolu Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 607 33 23
Başakşehir 10 Nolu ASM ili: istanbul
Başakşehir 10 Nolu ASM ilçesi: BAŞAKŞEHİR
Başakşehir 10 Nolu ASM Adresi: BAŞAKŞEHİR MH. ANADOLU CD. FESLEĞEN SK. GÜLERSU YAPI KOOP. D BLOK D:1 BAHÇEŞEHİR/BAŞAKŞEHİR
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir