Kurumun Adı: Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi
Kurum Adres: Kazım Karabekir Mah. Gülhatmi Cad. No:37/A
Web Sitesi : http://adana.baskenthastaneleri.com
Telefon Numarası: 0 (322) 344-4444
KATEGORİ:Üniversite Hastanesi
ŞEHİR:Adana
İLÇE:Yüreğir
  • Nefroloji Polikliniği
  • Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
  • Diyaliz Merkezi
  • Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı ve Tüp Bebek Merkezi
  • Üroloji Polikliniği
  • Meme Sağlığı Merkezi
  • Tıbbi Onkoloji Merkezi
  • Kemoterapi Ünitesi
  • Radyasyon Onkolojisi Merkezi
  • Psikiyatri Polikliniği

Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesine Nasıl Gidilir

Başkent Üniversitesi Kışla Sağlık Yerleşkesi Yorum ve Şikayetler

Ersin Tarhan

bir ay önce

Kızımı diş tedavisi için Selda doğan isimli doktora götürdüm. Çocuğuma ağlayanlarla (ki sadece biraz sizlandi) konuşmaktan hoşlanmıyorum, dışarı çıkarken de ağlama diğer hastaları korkutma dedi. Daha en baştan bizi dışarı çıkarmak ister gibiydi. Evet ağlayan çocuğa dis tedavisi konusunda müdahale etmek doğru olmaz elbette bunun bilincindeyim. Fakat kesinlikle sevecen yaklasmadi. Birçok şey yazıp geri sildim ama özetle ben o odadan hos duygularla çıkmadım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özel hastanenin devlet hastanesinden farkı ilgisi guleryuzudur ancak bizim karşılaştığımız hiç güzel şeyler değildi.
Neva Togal
Sorumsuzlar hastalara ilgili davranmıyorlar. 0 ilgi diş için geliyordum bundan sonra en son tercihim olacaksınız soguk nevale zahireye asla gideyim demeyin sekreteride soguk nevale. Tamamen para odaklı bi işletme. Dis icin Dr. zahireyi onermiyorum. Başka doktorlara danışın.
Gezen Dünyalı
Konum olarak cukurovadan gelenler için biraz ters yerde kalıyor..bina olarak güzel diger baskentlere göre daha modern. çalışan görevli sekreter bayanlar oldukça ilgili..fakat yapılan dolgu kalitesini cok begenmedim 2-3 sene icerisinde hepsi düştü..bir saha tercih edecegimi zannetmiyorum..
Sevda Kılıç

bir ay önce

Doktorlar ilgili. Biraz danışmada sorun yaşadım fakat bu da çözüldü.
oya palalı

bir yıl önce

Uzun zamandır Dr pınar caglar Hanım’ın hastasıyım inanılmaz ilgili güler yüzlü bir hekim. Tüm ekip olarak hastalarına ilgileri cok güzel doktorumuz un güler yüzlü asistanı ayse hanım her kosulda yardımcı oluyor. Çözüm odaklı bir asistan ile calısıyor bence pınar hanım. Ben uzun süreli hastası olmam a ragmen doktor hanımda asistanı da sabırla dinliyor ve bana yardım cı oluyor. İyiki pınar hanım hastasıyım tesekkurler Dr hanım ve güler yüzlü asistanı 👏👏👏

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir