Beylikdüzü 7 Nolu Sağlık Ocağı muayene ücreti

Beylikdüzü 7 Nolu ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü 7 Nolu Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Beylikdüzü 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Beylikdüzü 7 Nolu ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Beylikdüzü 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü 7 Nolu ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Beylikdüzü 7 Nolu Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 212 872 69 01
Beylikdüzü 7 Nolu ASM ili: istanbul
Beylikdüzü 7 Nolu ASM ilçesi: BEYLİKDÜZÜ
Beylikdüzü 7 Nolu ASM Adresi: BARIŞ MAH. GAZİYÜZBAŞI TURGAY SALİHCANOĞLU SOK. KARDELEN SİTESİ A BLOK NO:2 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir