Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Sağlık Ocağı muayene ücreti

Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da BEYLİKDÜZÜ Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 876 84 84
Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM ili: istanbul
Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM ilçesi: BEYLİKDÜZÜ
Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri ASM Adresi: KAVAKLI MAH.İHLAS MARMARA EVLERİ 2 KISIM YEŞİLYURT CAD.NO:9/1 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir