Bursa Mudanya Devlet Hastanesi Bursanın Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Mudanya Devlet Hastanesi    Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Aydınpınar, Sarı Cd. No:2, 16940 Mudanya/Bursa

Telefon:+902242801600

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bursa Mudanya Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Bursa Mudanya Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Selenay Ortakcı – bir hafta önce
Bu puanım hastaneye değil 13.02.2022 tarihinde saat 17.23’te sabit hattı aradığımda çıkan kişiyedir! Yoksa hastaneden çok memnunum. Bir konuda bilgi almak için doğal olarak aradım ve beni tersledi. Derdimi düzgünce ve saygılı bir biçimde anlatmaya devam ederken YÜZÜME KAPATTI! Konuşmasını bilmeyen saygısızca tavırları yetmiyormuş gibi bir de telefonu yüzüme kapatması?! Ayrıca size “siz” diye hitap eden birine “sen” diye hitap edilmez. Böyle bir muamele görmek hastanenize yakışmıyor. İlgilenmenizi tavsiye ederim.
Önder Güneş – 2 ay önce
Merhabalar 12 Aralık 2021 tarihinde pazar günü alerjik reaksiyonla çok agır bi şekilde rahatsızlandım nefes almada çok güçlük çekiyordum Ogün orada bulunan acil doktoru 2 tane hemşire hanımefendi güvenlik görevlisi ve 2görevli personel olmak üzere tarif edilemez güzellikte ve alakada bulundular bunu tüm samimiyetimle söylüyorum iyiki varsınız güzel insanlar sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum çogu özel hastanede göremiyeceginiz hastayı benimseme kendi canından bir parçaymış gibi müdahale etme hastayı iyi olmasını saglamak için verilen üstün çaba ve insanlığın hakiki duyguları ben iyileştim çok şükür ama fakat şu anda bunu yazarken yüzümdeki tebessüm beni daha mutlu etti umarım Allah yardımcınız olur Allah sizden ve sizin gibi insanlardan razı olsun İnşallah sizin gibi insanlar memleketin her yerınde her bi köşesinde çogalır şükranlarımı sunarım
Tuğçe Yıldız – 2 ay önce
İşitme testimi yapan Odyometrist Seda Solmaz Okta Hanım’a çok teşekkür ederim. Randevu almıştım, randevu günü gittim kendisi yenidoğan servisindeydi fakat geldiğinde randevu saatimi aksatmayacak şekilde hizmet almamı sağladı. Bunun yanı sıra kendisi her şartta güleryüzlü ve yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Bunun için ayrıca teşekkür ederim.🌸
övünç Aydin – 3 ay önce
İdrar yolu enfeksiyonu olarak gidip tahlil vereceğim wc ye girdiğimde gördüğüm şeyin idrar lekeleri ile kaplı klozet olması ve peçete bile olmaması şok etti. Onun dışında dr.elif hanım gayet güler yüzlü ilgili ve anlayışlıydı, 3 yıldızı bu yuzden veriyorum. Temizlik,hijyen olarak çok zayıf bir hastane.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir