BURTOM KONUR Cerrahi Tıp Merkezi Bursanın Osmangazi  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

BURTOM KONUR Cerrahi Tıp Merkezi  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:

Telefon:

Hizmet Saatleri:

BURTOM KONUR Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

BURTOM KONUR Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

Gökçe Sever – 3 ay önce
operasyona 1 saat sonra alındım sonucum çıkmak bilmedi 1 saatte taburcu edileceğime 2 saatte taburcu oldum burtom bölümünü tavsiye etmiyorum ilgiSizlik heryerde
Kadir Soylu – 4 ay önce
Rontgen bolumunde koray kaya bey güleryüz lü ilgili ve çok alakalı buraya gelmemin tek sebebidir.Yüzunuzden tebessum hic eksik olmasın Koray bey tesekkurederim .
Şükran Uzunalp – 3 ay önce
Çalışanları o kadar güler yüzlü ki tek tercihim özellikle işletme müdürü merak hanımın nazikligi çok teşekkür ediyorum yardımları için kendisine
Ug Gu – 2 ay önce
Tek gayesi ticaret olan kurum bir yıldızı da mecburiyetten verdim.
ILKNUR CAKIR – 7 ay önce
2019 temmuz ayında ameliyat oldum ameliyat sonrasında 5 ay fizik tedavi aldım iyileşme yok denecek kadar az elimde hareket kısıtlılığı var sebebini öğrenmek istiyorum asla bilgi veren yok açıklama yapan yok doktoruma kontrole gidiyorum açıklama yapmıyor fizyoterapistim tek bir bilgi vermiyor. Kimden ve nasıl bilgi alabileceğimi bilmiyorum. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız muhatap bulamayacağınızı bilerek gidin
Ömer Yoldaş – bir yıl önce
Dr Gökhan Erbağ efsane iyi, iyi niyetli. Tahlil fiyatları yüksek. Kan almada ki Hemşireler çok iyiler, hastaya insani yaklaşıyorlar. Sakinliği çok güzel bir hastane fakat her bölümün olmaması 15 yıllık göz doktorunun olmaması üzdü ve şaşırttı.
Onur Sn – bir yıl önce
Hasta odalarında dezenfektan yok. Neden yok diye hastane yetkilisi ile görüştüğümde çalıyorlar demesi şaşırttı. Hastanenin çalınmasın diye koymadığı sistem için hastanın yada çalışanların bulaştırma yada enfekte olmasını göze alması çok gülünç. Taburcu işlemleri için sadece bir görevli var. Oda insalık hali yerinde olmayabilir. Hasta kabulden bir başka bayan geldi. 30 sn lik süren görüşmemizde borcunuz yok sabah ücreti ödemişsiniz demesi için 40 dakika bekledim.hasta katında çalışmakta olan hemşiresinden temizlik görevlisine anestezi uzmanına kadar hepsi çok ilgili alakalıydı. Hastane yönetiminin, yönetim sistem politikası covid 19 tedbirleri memnun etmedi. Yanınızda fazladan maske ve dezenfektan getirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir