Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Sağlık Ocağı muayene ücreti

Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı BÜYÜKÇEKMECE Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da BÜYÜKÇEKMECE Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 868 02 30
Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM ili: istanbul
Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM ilçesi: BÜYÜKÇEKMECE
Güzelce Hacı Ayşe Ömer Çolak ASM Adresi: GÜZELCE MAH.POSTHANE CAD.NO:12
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir