Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Çağlayancerit Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Çağlayancerit Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03443532624
Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Çağlayancerit
Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Helete Mah. Atatürk Bulv. No: 10/1
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : çağlayancerit Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

Düzbağ Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Erdem Borazan

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir