Ağız ve diş sağlığı insan hayatının her döneminde büyük öneme sahiptir. Ağız ve diş sağlığı problemleri ve estetik sorunlar kişilerin hayatlarında olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Bu yüzden ağız ve diş sağlığı alanında tam donanımlı sağlık kurumlarında ve alanlarında tecrübe sahibi olmuş hekimlere ve personellerine güvenmek gerekir.

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  Yıllardır uzman hekim ve personel kadrosuyla birçok alanda hizmet veren bu klinik kaliteli hizmet anlamında kendini geliştirmeye de devam etmektedir. Bu diş kliniğinde ağız sağlığını koruyucu hizmetlerin yanında endodonti,periodontoloji, pedodonti ağız ve çene cerrahisi ,implantoloji vb. Gibi birçok tedavi yöntemi uygulanabilmektedir. Bunlar ve gerekli olan tüm tedavileri bu klinikte güvenle yaptırabilirsiniz. Eğer daha önce bu klinikten hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum ve şikayetler kısmında bizimle paylaşarak başka insanların da düşüncelerinizden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

 

Adres:Cumhuriyet, Sahil Yolu Cd. No:7, 17100 Kepez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon:02862160000

Hizmet Saatleri: 7/24

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ

Çanakkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Yorumları- Şikayetleri:

Doğu Ateş – bir ay önce
Bu kadar beceriksiz doktoru özenle mi topladılar şaşırdım. Özellikle her gittiğimde farklı doktordan randevu alarak beceriksiz olduklarını gördüm. Dişimi kurtarmak yerine direkt çekmeyi öneriyorlar. “Çekme yerine kanal tedavisi veya dolgu yapabilir misiniz?” dediğimde ise “hayır yapamam, başka bir doktora görünün” cevabını alıyorum. Başka doktorlara da randevu alıp onlardan da aynı cevabı alınca insan, bu hastanede diş hekimligi fakültesinden gerçekten mezun olmuş bir doktor var mı diye düşünmeden edemiyor. Çanakkale’de bu devlet hastanesi sayesinde özel diş hastaneleri güzel para kazanıyor. Bu deneyimlerimi bir diş üzerinden yaşamadım ,yani yorumuma karşı yorum yapacak arkadaşlar bunu bilerek yorum yapabilir. Bu hastaneye 1 yıldız bile çok fazla.
Ilkbahar Sonbahar – 2 ay önce
Maalesef vatandaşa hizmet şuuru yok, bazı devlet hekimlerinde. Insan soru sormaktan korkuyor. Diş çekmeyi öneriyorlar hemen, başka tedavi, dişi kurtaralım diye yok. Dişimi çektirdim, çok pişmanım keşke dışardan 2. Bir hekime gösterseydim.Bu meslekte ya da devlette çalışmak istemiyenler, bence çalışmasınlar lütfen. Bu kesinlilte hizmet değil tam tersi. Yazık…özel’e gidemeyenler bu hekimlerin insafına kalmış.
ahmet gezgin – 2 ay önce
Sayın çene cerrahisi lütfiye yazar hocam 20lik dişlerim için başvurdum. O kadar sabırlı davrandı ki size anlatamam. Korkumu onunla yendim. Hastaya yaklaşımına hayran kaldım. Başarılarının devamını diliyorum
Cat – 3 ay önce
Oğlumun diş sorunu için gittik 14 yaşında afedersiniz ama resmen köpek muamelesi çektiler. Karşınızda bi çocuk var motive edeceğinize çocuklarda fobi oluşturuyosunuz.
Banu Karagoz – 3 ay önce
Asli ozdemir benim doktorum ilk defa bir dis icin bir hastaneye gittim azi disim curumus kirilmis 15 gun sonraya anca randevu aldim boyle aci yok cenemi kricak sandim birde bukadar agrimamasi gerekiyor diyo asistandan birseyler istiyor hicbiri yok asistani odadan çıkıyor birseyler getirip tekrargeliyor azkalsin üst disimide kricakti altan cekmeye calisrken agleti üst disime vurdu nasil canim yaniyor rahat brak kendini bak kizinda burda o na ornek olmalısın diyor bide bana bitti hadi gecmis olsun diyor 2 saat sonra yiyrbilirsin dedi ne yemesi cenemi oynatamiyorum nasil bir aci var anlatamam randevu saat 8.40 a aldim saat suan 14.17 ve hagla agridan duramiyirum yerimde
Serkan Can Demirbas – 5 ay önce
Pandemi dönemi sahnesini en iyi kullanan yer. Çürük dişimize 15 gün sonrasında muayene olmak için randevu almaya 4 gündür uğraşıyorum. Almak mümkün değil. Hayatın normale döndüğü şu zamanlarda pandemi pandemi demek pek hoş değil. Vatandaş hizmet bekliyor. Dahili telefonu açan beyfendinin bu dişiniz 4 günde birden çürümez kaç zamandır neredesiniz demesi ise devlet dairesi anlayışına uyuşmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir