Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkalenin ilçesinde bulunan bir sağlık kuruluşudur. Hastaneler kadar personel, ekipman ve kaynağa sahip olmasa da hizmetlerini bölgesel olarak veren daha az bir nüfusla çalışıp sağlığın birinci basamağı olan hastalıklardan korunma ve sağlığı geliştirmek için çalıp yeni doğandan yaşlıya kadar herkese ayrım yapmadan hizmet veren kurumdur. Her türlü koruyucu hekimlik hizmetlerinin yanında hastaların muayene ve tedavilerini, sağlık ocağına kayıtlı herkesin sağlık sicillerini tutmakla mükelleftirler. Kurumun yeterli olamayacağı durumlarda da hastaneye sevk gerçekleştirmektedir.   Sağlık ocağı güler yüzlü çalışanları ve gelişmiş hizmet anlayışıyla bölgedeki insanlara hizmet edip sağlığı geliştirmeyi sürdürmektedir. Mevcut konumuyla kolay ulaşılabilir olması devamlı ve kapsamlı hizmet vermesi bir çok vatandaş için ilk tercih edilecek sağlık kurumu olmasını sağlamıştır. Eğer siz de bu sağlık ocağında hizmet aldıysanız aşağıdaki yorumlar kısmına düşüncelerinizi herkesle paylaşarak onların da faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

Adres:Esenler, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale

Telefon:02862171158

Hizmet Saatleri: Haftaiçi 09.00-17.00

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü YOL TARİFİ

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü

Yorumları- Şikayetleri:

Fatma Özdemir – bir hafta önce
 nabız üzerinden aile hekimi değişikliği yaparken, yanlışlık sonucu cevatpaşa mah.sağlık merkezi yerine, esenlerdeki cevatpaşa merkezini işaretlemişim. Evime uzak ve yokuş gidemedim. 3 ay beklemem gerekiyordu. Ama sağlık beklemeye gelmez. Merkezde, aile hekimi atama biriminden Emel Bakırlı hanım çok yardımcı oldular. Yanlışlık giderildi… sağ olsun… çok teşekkür ediyorum…
Halil Oral – 3 yıl önce
Sayin SENİHA DÖVER, 07.09.2018 tarihli E-RECETE Numaraniz :”10APG1T” Gecmis olsun dileklerimizle. Bir sonraki muayene icin 182 den randevu alabilirsiniz. B030 Hastanız SENİHA DÖVER İsimli şahsın E-RECETE numarasını bilgilerini Yanlıslıkla sürekli Benim Telefonuma gönderiyorsunuz bu kaydın düzeltilmesini rica ederim. Hastanızı mağdur etmeyiniz.
Elif Küçükçavuş – bir yıl önce
Esenler Mahallesi, Kocatepe Sokak’ta bulunmaktadır. Çanakkale Verem Savaş Birimi ile aynı bahçededir. An itibariyle; Ç1, Ç2, Ç3, ÇT3, Ç5, Ç7, Ç11G, Ç11K (Kepez ekspres hat Esenler’e çıkmaz.) numaralı belediye otobüsleri ile ulaşım mümkündür. (Şehitler Camii durağında inilmesi gerekmektedir.)
fatih sarp – 1 yıl önce
Engelli raporuna itiraz için benimde yolum düştü sağ olsunlar çok ilgilendiler prosedürün nasıl işlediğini anlattılar teşekkür ederim .
Hasan Sakin – 7 ay önce
Hiç bir şekilde ulaşılamıyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir