İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Çiğdem Aile Sağlığı Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Çiğdem Aile Sağlığı Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Esenler, Rifat Ilgaz Cd No:153, 34899 Pendik/İstanbul

Saatler: 07:00 – 18:00

Telefon: (0216) 397 44 32

Çiğdem Aile Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ 

Çiğdem Aile Sağlığı Merkezi YORUMLARI 

Okan Dayıoğlu – bir ay önce
Aile hekimimiz Güneş Çakır Bey’den Allah razı olsun. Her zaman ilgili ve yardımcı olmaya çalışıyor. Teşekkürler Güneş Bey.

neşe süngü – 6 ay önce
Aile hekimimiz Hatice hanım gayet ilgili, fakat sekreterya ilgisiz, surat asık sanki zorla çalışıyor. Telefonlar kesinlikle açılmıyor bir kez dahi telefonla ulaşamadım. Aralıksız 2 saat aradım ve kesinlikle bilinçli olarak açılmadığı kanaatindeyim

Melike Topkaya – 5 ay önce
Ya allah askina sağlık ocağına randevu vermek kimin fikriydi ani bir sey olmasa zaten hastaneye randevu alıp gideriz, kan verip değerlerine baktırmak istiyorum 0 ilgilenme ki hala veremedim, çalışanlar suratı 5 karış aşırı iticiler çalışmak istemiyorsanız başkasının yerini işgal etmeyin sanki atomu parçalıyor danışmada ki insanı sinir ediyorsunuz ne biçim varlıklarsiniz ya

Cihat Kale – 7 ay önce
Atatürk’ün beni türk helimlerine emanet ediniz dediği hekimlerden biridir Ceylan bey TARTIŞMASIZ. ıyiki aile hekimi olarak sizi seçmişim.

Kader Keklik – 2 ay önce
Tımucın bey rezalet gercekten sırf o yuzden saglık ocağına gidemez olduk.acillere para veriyoruz

volkan demirel – bir yıl önce
Telefondaki sekretere elinizde aşı var mı ona göre geleceğiz diyorum, gelip görüşmeniz lazım diyor. Zaten gelebilsem aramam değil mi? Pandemi var hastanelere acil bir şey yoksa gelmeyin diyen kendileri, aşı olup olamdığını öğrenmek için gelin diyorlar. Ayrıca, oğlum 2 yaşında olması gereken aşı için telefonla aranıp tarafımıza bilgi verilmedi.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir