Çubuk Devlet Hastanesi Acil Servisi Ankara’nın Çubuk ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Çubuk Devlet Hastanesi Acil Servisi , Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan, dünya çapında bilimsel çalışmaların yapıldığı, bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Çubuk Devlet Hastanesi Acil Servisinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet, Ankara Blv. No:98, 06760 Çubuk/Ankara

Telefon: 03128378110

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Çubuk Devlet Hastanesi Acil Servisi YOL TARİFİ

Çubuk Devlet Hastanesi Acil Servisi

Yorumları-şikayetleri

USTALAR-4 yıl önce
5 sene önce acil serviste Belediye başkan yardımcısı diye biz sıra beklerken sıramızı gasp ettiler. Kim olursa olsun makam veya mevki bakımından kimsenin sırasını almaya hakkı yoktur. Olay anını videoya çekmiştim halen duruyor. Dinleyene link ini gönderebilirim.
Metin Keskin-5 yıl önce
Temizlik bakımından mükemmel insan yükümlülüğü ağır olmasına rağmen personelin duyarlı, bilinçli ve güleryüzlü olmasi , doktorların yakın ilgisi hasta olan adamı iyileştirir tipten. Şehir merkezine uzak ama ulaşım cok kolay.
Berkay Dursun-4 yıl önce
Normal hastalara ilgi az ama acil çok iyi bakıyor.
Seyfullah POLAT-4 yıl önce
Hastanelerimizin imkanlarının çoğaltılması gerekli
Hiçlik makamı-4 yıl önce
Acil servis girişi bulvardan girerseniz sol tarafta..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir