Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi muayene ücreti

Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Çukurova Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Çukurova Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi
ASM Tel: 3222471975
Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi ili: Adana
Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi ilçesi: Çukurova
Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi Adresi: Huzurevleri Mh. Alparslan Türkeş Blv. Alper Apt.b Blok Zemin Kat Çukurova/adana
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : çukurova Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Adana Aile Sağlık Merkezleri,

Huzurevleri Aile Sağliği Merkezi Doktorları

Can Yazicioğlu
Cumali Kesti
Konca Açikgöz
Bilal Denk
Ayşe Kayacan
Metin İbiş
Yildiz Sevgi

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir