Kurumun Adı: Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi
Telefon Numarası: 0 (322) 338-6060
Kurum Adres: Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
Kurum il : Adana

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Nerede Yol Tarifi

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başmüdürlüğü Ve Doktorlar

 

 

Poliklinik Hizmet Saatleri

Polikliniklerde ilgili yönergelerin esasları dahilinde haftalık çalışma programı uygulanır. Hasta kaydından sorumlu personel saat 08:00’da hastane bilgi sistemi hasta kaydına başlar. Poliklinik hizmetleri 08:00-12:00 ve 13:00-17:00 saatleri arasında verilmektedir. Acil, 65 yaş üstü ve bakıma muhtaç özürlü hastalar ile gaziler bekletilmeden hemen muayeneye alınır.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Yorum Ve Şikayetleri

Sevinc Soylu

Hamileyseniz sakin bu hastaneye gitmeyin. Enfeksiyon ve atesle gittim enfeksiyon hastaliklari ilgilenecegi yerde kadin doguma aldilar alttan muayene ettiler. Hic bir sorunum yokken acilmam oldu ilac verdiler bebegimi kaybettim erken dogum yaptim. Oda yetmedi uyusturmadan kurtaja aldilar 2 kez. Hala geceleri uyuyamiyorum. Psikolojimde etkisi kaldi bagirarak uyaniyorum atlatamiyorum. Kesinlikle bebegime kiydilar. Saglikli hic birseyi yoktu.
Serdar Kenar
Bőlgenin eniyi hastanelerinden biri göbek fıtğı ameliyat oldum 3gűn yattım yan odada bi emekli őģretmem vardı 20 sene istanbul ankara gezmediğim hastane kalmadı hastalığm bulamadlar dedi. Balcalı buldu bilinmeyen bi hastalık teşhisi koydu.allah razı olsun dedi.Bende başta benimle ilgilenen Kenan abi abim serkan ve Genel cerrah 2 servisi dr Y.Emre.Başpınar Bűtűn Genel cerrah Doktorları ve Ekibine teşekkůr ederim.Meslek Haýatınızda Başarılar dilerim.
Hüseyin çerkez
Birçok hastahene gezdim. Eski bir hastahene. Randevu almak zor. Ama muayene olduktan sonra takibi gerçekten iyi yapıyorlar. Burdan üroloji çalışanlarına teşekkür ederim. Özelikle Atakan hoca değerli ve saygıdeğer bir hoca. Alçak gönüllüğünden dolayı ona ayrıca teşekkür ederim.
Asiye Kurşun
9 ay önce

Araştırma hastanesi her ne kadar uzun sürse de işlemeler iyi sonuç alabiliyoruz. Etrafta gezilecek uygun yerlerde var.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir